Şişe Çevirme 1.3.7 Game apk mod

Şişe Çevirme 1.3.7 Game apk mod

Description of Şişe Çevirme Download Android APK Mod

Şişe Çevirme 1.3.7 Game apk mod Şişe Çevirme oyunu ile arkadaşlarınızla eğlenceli ve güzel vakit geçirmeye hazır mısınız? Arkadaşlarınız ile birlikteyken canınız sıkılmaya başladıysa sorunu doğruluk mu cesaretlik mi oynayarak çözmeye ne dersiniz?

Şişe Çevirme oyununun temeli şişe döndürmeceye dayalıdır. Şişe çevirme işlemi yapıldıktan sonra şişenin ucunun işaret ettiği kişi sorulan soruyu doğruluk ile cevaplamak ya da istenen görevi tüm cesaretini toplayarak yerine getirmek zorundadır.

Şişe çevirmece oyunu dört kategoriden oluşmaktadır. Şişe çevir, doğruluk, cesaret, doğruluk ve cesaret. Oyuncular ilk olarak kategoriyi seçerek oyuna başlarlar. Şişe çevir kısmında soruyu oyuncular sorar. Doğruluk kısmında ise soru otomatik olarak gelir şişenin ucunda oturan oyuncunun sadece soruyu cevaplaması gerekir. Cesaret kısmında ise istenilen görev cesurca yerine getirilmelidir. Doğruluk ve cesaret kategorisinde ise oyuncu doğruluk ve cesaret arasında bir tercih yapabilir.

Şişeyi çevir seçimini yap ve oyun başlasın. Doğruluk mu cesaretlik mi?
Are you ready to have fun with a bottle Dial game and a good time with your friends? When I was with your friends, you can play it by how to solve the problem is getting a little tired cesaretlik truth or do you think?

Dial game is based on the foundation of the bottle bottle döndürmece. Bottle answer the conversion process after the end of the bottle with the accuracy of pointed questions asked or requested person must fulfill the task to collect all courage.

Spin the bottle game consists of four categories. Bottle turn, integrity, courage, integrity and courage. Players begin the game by selecting the first category. Bottle in turn asks questions of players. The question of the accuracy of automatic player sitting at the end of the bottle comes just need to answer the question. The courage of the desired task must be performed bravely. In the category of accuracy and courage to make a choice between the players accuracy and courage.

made the choice to turn the bottle and let the game begin. Is it a cesaretlik accuracy?
APP ID = com.flamingofreegames.sisecevirme

Information of Şişe Çevirme

App Name Şişe Çevirme v1.3.7
Genre Adventure, Games
Size8.0 MB
Latest Version1.3.7
Get it On Google Play
Update2020-10-11
Package Namecom.flamingofreegames.sisecevirme
Rating ( 1260 )
Installs100,000+

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *